Наш адрес:
Киев, ул. Константиновская, 71
График работы:
С 9:00 до 18:00 с понедельника по пятницю

Базове покращення автозвуку Audi A3

Базовое улучшение звука Audi A3Базовое улучшение звука Audi A3

Коли у вас є один день вільний між проектами, а у клієнта один день на справи, трапляються такі історії, як ця. Нам зателефонував чоловік і сказав, що він має один день у Києві, є автомобіль Audi A3 і має завдання за один день покращити музику в цій машині.

Завдання складне. Один день на таку машину — це ніщо. Але якщо знаєш секрети автозвуку, добре знайомий з обладнанням та автомобілями і знаєш, куди і що буде краще, все виходить!

Отже, ми маємо один робочий день. І Audi A3, в якій треба замінити акустику у всіх чотирьох дверях та так, щоб музика зазвучала відчутно краще. Що робимо? Шумоізоляцію фізично не встигнемо зробити. Тільки вибірково у найгучніших місцях дверей ущільнити. Підсилювач не встигнемо. Тільки динаміки до штатних місць.

На цьому етапі найбільша відповідальність – це вибрати правильну акустику. Добре, що така в нас є. Люди, коли чули її на стенді, не вірять, що за таку ціну динаміки можуть так звучати. Власник Audi A3 теж послухав на стенді різні комплекти і погодився, що PHD CF 6.1 kit звучить на порядок яскравіше і натуральніше за інші.

Ми працюємо із заводом-виробником безпосередньо. Усі лінійки PHD виготовляються в Італії. Ручне збирання. Роблять цю акустику із душею. Італійська душа. Так що взяли два двокомпонентні комплекти, знайшли на нашому складі підходящі проставні кільця і ​​почали!

Передні двері до нашого втручання:

Передні двері ПІСЛЯ нашого втручання:

В ідеалі, звісно, ​​було зберегти розмір передніх динаміків. Заводський розмір 20 см. Якщо не передбачається сабвуфер у машині, то краще використовувати динаміки з більшим дифузором. Але в наявності у нас були лише 16 см, тому, використовуючи проставки-перехідники з 20 см на 16 см CARAV 14-034, ми підключили акустику PHD CF 6.1 kit. Хочу тільки помітити, що часто 16 см динаміки можуть на порядок якісніше звучати, ніж 20 см. Хоча в останніх одна явна перевага є лише за рахунок розміру дифузора – басу дає така акустика буде більше.

Тилова акустика була встановлена ​​за допомогою заводських проставних кілець, які ми трохи доопрацювали. Така монтажна глибина під акустику в задніх дверях, що інших варіантів не було:

Штатне місце для твітерів в Audi A3 розташовані у бокових стійках. Туди ми встановили високочастотні динаміки PHD.

У нас тремтіли коліна, коли після монтажу та підключення ми ввімкнули нову аудіосистему. Без підсилювача, без якісної аудіо підготовки, коли все було терміново зроблено. Ми, звичайно, слухали PHD у машині, підключені безпосередньо від штатної магнітоли і результат нас тоді вразив. Але щоразу – як уперше. Ми завжди хвилюємось, коли здаємо автомобілі з новою музикою.

Щоб довго не розповідати – вийшло добре! Так, сабик проситься. Процесорний підсилювач також. Але штатний звук значно змінився. І дякуюємо італійцям за якісні речі — завдяки їм музика може співати у будь-якій машині навіть після звичайної заміни динаміків. Звичайна заміна на незвичайні hendmade in Italy динаміки.

А заводські динаміки поїхали жити своє нове життя у смітнику))) Сподіваємося, що їх можна переробити на щось путнє та корисне.